Čištění kanalizace a odpadůInstalatérská pohotovost Praha
Poslát poptávku

Čištění odpadů

Pomocí profesionální techniky
již v den objednavky

+(420) 252-252-815
Čištění odpadů a kanalizace v Praze

Služby jaké provádíme

Revize odpadního a kanalizačního potrubí kamerou

Čištění odpadů

Čištění kanalizačních stoupaček

Čištění kanalizace

Kontaktujte nás

Čištění odpadů v Praze: Profesionální řešení a Tipy od Expertů

Čištění odpadů v Praze se stává nezbytností pro všechny obyvatele hlavního města. Existují jasné signály naznačující, kdy je nutné provést čištění odpadního potrubí:

Přebýváte-li v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Naše firma je zaměřena na profesionální čištění odpadů v Praze a středočeském kraji. Realizujeme odborné čištění kanalizace v bytech, rodinných domech i kancelářích. Naši zkušení instalatéři rychlé likvidují ucpany odpad, díky naší kompletní sestavě profesionálního náčiní a strojů. Naší instalatéry mají v průměru deset let zkušeností. Neváhejte nám to svěřit, umíme s tím pracovat. Důkladně odstraňujeme nahromaděné usazeniny, vlasy, tuky chlupy a další cizí tělesa v kanalizačním potrubí.V případě potřeby jsme připraveni nahlédnout do hloubky vašeho kanalizačního systému pomocí profesionální inspekční kamery Rothenberger ROSCOPE i2000. Zjistit příčinu ucpaného odpadu a následně tento problém vyřešit. Svěřte péči o kanalizaci do rukou odborníků.

Čištění odpadů kanalizace svépomocí: Rady od expertů: Pokud máte ucpaný odpad a chcete se s tim poradit sami, můžete pokusit o vyčištění kanalizace prostřednictvím následujících metod:

Horká voda s mýdlem: Začněte tím, že si připravíte horkou vodu smíchanou s tekutým mýdlem. Tuto směs nalijte do ucpaného odpadu. Čištění odpadů tymto zpusobem může pomoci rozpustit mastnotu a zbytky potravin.

Píst na ucpané roury: Pokud horká voda nepomohla, je čas zkusit píst na ucpané roury, někdy nazývaný také Instalatérský zvon. Dejte si píst do ruky a přemístěte se ke dřezu. Ujistěte se, že těsnění pístu uzavírá odtok. Následně několikrát silně stiskněte a následně uvolněte píst. Tím by měl vzniknout tlak, který pomůže uvolnit ucpanou zátku.

Chemické čištění odpadů: Existují chemické čističe, které jsou určeny k rozpuštění ucpaných zátek. Přečtěte si však pozorně návod a postupujte podle něj opatrně. Tyto čističe obsahují silné chemikálie a mohou být škodlivé pro zdraví i životní prostředí.

Ruční spirála nebo instalatérské pero: Výborným nástrojem jsou také ruční spirály nebo instalatérská pera, která můžete zasunout do odtoku a ručně otáčet, aby uvolnila ucpanou zátku. Tyto nástroje lze zakoupit v hobbymarktech nebo v prodejnách s nářadím.

Volání profesionálního instalatéra: Pokud žádná z výše uvedených metod čištění odpadů nepomůže nebo pokud si nejste jistí, co dělat, mějte na paměti, že je možné zavolat profesionálního instalatéra. Některá ucpání může být způsobena závažnějšími problémy v kanalizaci, které by měl řešit odborník.

Vždy je dobré být opatrný a zvolit nejvhodnější metodu v závislosti na povaze ucpaní a dostupných prostředcích.

Naše společnost je připravena vám pomoci v boji proti ucpanému odpadu a zajistit spolehlivý provoz vaší domácnosti v Praze.

Kontakty

Otevírací doba:

Po-Ne: 24/7

Address:

Mánesova 1517/67120 00 Vinohrady

Kontaktní formulář